HUDORA cipőre csatolható gyerek görkori, állítható 21-31 méretig !!!
A görkorik nagyon jó minőségűek, eredeti dobozukban, kis övtáskával, benne szerszámmal az állításokhoz, jó minőségű golyós-csapágyakkal, csak pár alkalommal volt használva, újszerű állapotban eladó !
Nézze meg a fiam lapján lévő több mint 300 termékünket is, az ő Tesz-Vesz neve "pentelaci", és ott kattintson "Az eladó összes aukciójának megtekintése" címszóra ! ( Elektronika, bútor, lakásfelszerelés, háztartási-gép, játék, modell, sporteszköz, kisgépek, stb. kategóriákban sok-sok használt termék !!! )
Jelenlegi ára: 3 000 Ft
Az aukció vége: 2013-03-07 17:42
. Cipőre csatolható gyerek görkori, állítható 21-31 - Jelenlegi ára: 3 000 Ft
2013. március 6., szerda
Jacques Boireau: Sztrájk van, babám! - Jelenlegi ára: 50 Ft
Jacques Boireau: Sztrájk van, babám! című műve 13 éven felülieknek ajánlott.
Jelenlegi ára: 50 Ft
Az aukció vége: 2013-03-05 17:28
. Jacques Boireau: Sztrájk van, babám! - Jelenlegi ára: 50 Ft
Jelenlegi ára: 50 Ft
Az aukció vége: 2013-03-05 17:28
. Jacques Boireau: Sztrájk van, babám! - Jelenlegi ára: 50 Ft
Next velúr lány csizma 27-es pillangós - Jelenlegi ára: 1 900 Ft
Eladó 1 nagyon szép Next kislány csizma.
27-es méret
Belül tiszta bunda
Ujszerű állaotban
Minden kérésre válaszolok.
Jelenlegi ára: 1 900 Ft
Az aukció vége: 2013-03-07 16:45
. Next velúr lány csizma 27-es pillangós - Jelenlegi ára: 1 900 Ft
27-es méret
Belül tiszta bunda
Ujszerű állaotban
Minden kérésre válaszolok.
Jelenlegi ára: 1 900 Ft
Az aukció vége: 2013-03-07 16:45
. Next velúr lány csizma 27-es pillangós - Jelenlegi ára: 1 900 Ft
Isler, linzer kiszúró, ipari - Jelenlegi ára: 3 000 Ft
A képeken látható 3db isler, linzer kiszúró minta!
A gyorssabb haladásért.
Méretei: 39x57cm
linzer: 5cm átmérő, 72db készíthető egyszerre
isler: 6cm átmérő, 56db készíthető egyszerre
isler: 4cm átmérő, 99db készíthető egyszerre.
Nálam nem volt használva, teljesen új állapotú.
Az ár 3dbra vonatkozik.
Jelenlegi ára: 3 000 Ft
Az aukció vége: 2013-03-06 16:08
. Isler, linzer kiszúró, ipari - Jelenlegi ára: 3 000 Ft
A gyorssabb haladásért.
Méretei: 39x57cm
linzer: 5cm átmérő, 72db készíthető egyszerre
isler: 6cm átmérő, 56db készíthető egyszerre
isler: 4cm átmérő, 99db készíthető egyszerre.
Nálam nem volt használva, teljesen új állapotú.
Az ár 3dbra vonatkozik.
Jelenlegi ára: 3 000 Ft
Az aukció vége: 2013-03-06 16:08
. Isler, linzer kiszúró, ipari - Jelenlegi ára: 3 000 Ft
2013. március 2., szombat
ASUS pc - led monitor - Jelenlegi ára: 20 000 Ft
ASUS VH198D 19 LED fekete pc - monitor, kifogástalan esztétikai és műszaki állapotban, szinte teljesen új, 2 éve vásárolt, még 1 év garanciával, bolti számlával és garanciajeggyel, eredeti dobozával.
Jelenlegi ára: 20 000 Ft
Az aukció vége: 2013-03-07 15:36
. ASUS pc - led monitor - Jelenlegi ára: 20 000 Ft
Jelenlegi ára: 20 000 Ft
Az aukció vége: 2013-03-07 15:36
. ASUS pc - led monitor - Jelenlegi ára: 20 000 Ft
Emily Bronte: Üvöltő szelek - Jelenlegi ára: 1 800 Ft
Emily Bronte : Üvöltő szelek
Teljesen új, a lányom kapta, de már volt belőle egy példányunk.
16 éven felülieknek ajánlott.
A világirodalom egyik legkülönösebb, leginkább magával ragadó szerelmi története.
A középső Bronte nővér egyetlen prózai műve a világirodalom egyik legkülönösebb szerelmi története - s romantikus meseszövése dacára talán az első modern angol regény. E páratlan érzelmi intenzitással, felemelően ábrázolt, erőtől duzzadó sorstragédiát méltatói nemritkán a görög drámákkal és Shakespeare darabjaival állítják párhuzamba. Szerelem, gyűlölet, bosszú így summázható Catherine és Heathcliff - s talán azon túl is - tartó szenvedélyes kapcsolata. A lány apja befogadja az árva fiút, akit Catherine fivére kezdettől fogva megvet és cselédként kezel. Noha az öntörvényű lelenc és a lány között az évek során szerelem szövődik, a temérdek megaláztatás, a durva bánásmód miatt Heathcliff viharos éjjelen elszökik. Évekig nem is hallani felőle, ám amikor visszatér, eltökélt szándéka, hogy méltó bosszút áll az elszenvedettekért, és sötét szándékainak olthatatlan szerelme sem vethet gátat. Az Üvöltő szelek a világirodalom nagy rejtélyeinek egyike. „ Emily húgom élete - egyetlen fél év kivételével - teljes visszavonultságban telt egy falusi lelkészlakban a Yorkshire és Lancashire határán húzódó hegyek között" - írja Charlotte Bronte. Meghökkentő, hogyan tudott ez az elvonultan élő papkisasszony kilépni szűkre szabott tapasztalati köréből, és „ egyszerű eszközökkel, közönséges anyagból" ily kiemelkedőt alkotni. A költői nyelvezetű regény 1847 nyarán jelent meg, Anne, a fiatalabb Bronte húg Agnes Grey című kötetével egy időben, a Charlotte tehetségét dicsérő Jane Eyre előtt alig néhány hónappal.
Jelenlegi ára: 1 800 Ft
Az aukció vége: 2013-03-05 15:18
. Emily Bronte: Üvöltő szelek - Jelenlegi ára: 1 800 Ft
Teljesen új, a lányom kapta, de már volt belőle egy példányunk.
16 éven felülieknek ajánlott.
A világirodalom egyik legkülönösebb, leginkább magával ragadó szerelmi története.
A középső Bronte nővér egyetlen prózai műve a világirodalom egyik legkülönösebb szerelmi története - s romantikus meseszövése dacára talán az első modern angol regény. E páratlan érzelmi intenzitással, felemelően ábrázolt, erőtől duzzadó sorstragédiát méltatói nemritkán a görög drámákkal és Shakespeare darabjaival állítják párhuzamba. Szerelem, gyűlölet, bosszú így summázható Catherine és Heathcliff - s talán azon túl is - tartó szenvedélyes kapcsolata. A lány apja befogadja az árva fiút, akit Catherine fivére kezdettől fogva megvet és cselédként kezel. Noha az öntörvényű lelenc és a lány között az évek során szerelem szövődik, a temérdek megaláztatás, a durva bánásmód miatt Heathcliff viharos éjjelen elszökik. Évekig nem is hallani felőle, ám amikor visszatér, eltökélt szándéka, hogy méltó bosszút áll az elszenvedettekért, és sötét szándékainak olthatatlan szerelme sem vethet gátat. Az Üvöltő szelek a világirodalom nagy rejtélyeinek egyike. „ Emily húgom élete - egyetlen fél év kivételével - teljes visszavonultságban telt egy falusi lelkészlakban a Yorkshire és Lancashire határán húzódó hegyek között" - írja Charlotte Bronte. Meghökkentő, hogyan tudott ez az elvonultan élő papkisasszony kilépni szűkre szabott tapasztalati köréből, és „ egyszerű eszközökkel, közönséges anyagból" ily kiemelkedőt alkotni. A költői nyelvezetű regény 1847 nyarán jelent meg, Anne, a fiatalabb Bronte húg Agnes Grey című kötetével egy időben, a Charlotte tehetségét dicsérő Jane Eyre előtt alig néhány hónappal.
Jelenlegi ára: 1 800 Ft
Az aukció vége: 2013-03-05 15:18
. Emily Bronte: Üvöltő szelek - Jelenlegi ára: 1 800 Ft
Antik hatású köves medál lánccal,új - Jelenlegi ára: 290 Ft
Hossz: 40cm+5 cm pótlánc, medál: 3x2cm. Bizsu, de szép, mutatós darab.
Jelenlegi ára: 290 Ft
Az aukció vége: 2013-03-14 14:40
. Antik hatású köves medál lánccal,új - Jelenlegi ára: 290 Ft
Jelenlegi ára: 290 Ft
Az aukció vége: 2013-03-14 14:40
. Antik hatású köves medál lánccal,új - Jelenlegi ára: 290 Ft
Bill Gunston: Modern helikopterek - Jelenlegi ára: 880 Ft
Kiadás éve: 1990, oldalak száma: 76, állapot: Jó. Postaköltség: 3000 Ft-ig 890 Ft/csomag, 6000 Ft-ig 690 Ft/csomag, 6000 Ft feletti rendelés esetén nem számítunk fel szállítási költséget. A küldeményeket minden esetben ajánlottan postázzuk.
Jelenlegi ára: 880 Ft
Az aukció vége: 2013-03-21 14:14
. Bill Gunston: Modern helikopterek - Jelenlegi ára: 880 Ft
Jelenlegi ára: 880 Ft
Az aukció vége: 2013-03-21 14:14
. Bill Gunston: Modern helikopterek - Jelenlegi ára: 880 Ft
Canon FAX-B160 - Jelenlegi ára: 3 990 Ft
Működik
Canon FAX-B160
Jelenlegi ára: 3 990 Ft
Az aukció vége: 2013-03-10 13:31
. Canon FAX-B160 - Jelenlegi ára: 3 990 Ft
Canon FAX-B160
Jelenlegi ára: 3 990 Ft
Az aukció vége: 2013-03-10 13:31
. Canon FAX-B160 - Jelenlegi ára: 3 990 Ft
GAP farmer nadrág, 1,5/2 év - Jelenlegi ára: 850 Ft
Eladó a képen látható GAP farmer (vékonyabb típusú) nadrág. Címkéje szerint 1, 5-2 évesnek, de mint minden GAP kicsit kisebb.
Használt, de nagyon keveset, hibátlan.
Dohányfüst és állatszőrmentes lakásból.
Banki utalás után postázom is.
Jelenlegi ára: 850 Ft
Az aukció vége: 2013-03-21 12:55
. GAP farmer nadrág, 1,5/2 év - Jelenlegi ára: 850 Ft
Használt, de nagyon keveset, hibátlan.
Dohányfüst és állatszőrmentes lakásból.
Banki utalás után postázom is.
Jelenlegi ára: 850 Ft
Az aukció vége: 2013-03-21 12:55
. GAP farmer nadrág, 1,5/2 év - Jelenlegi ára: 850 Ft
ANGOL- MAGYAR KÜLKERESKEDELMI SZÓTÁR - Jelenlegi ára: 1 400 Ft
VÉGES ISTVÁN : ANGOL- MAGYAR KÜLKERESKEDELMI SZÓTÁR
Kiadás éve: 1991
Kiadó: KÖZGAZDASÁGI ÉS JOGI KÖNYVKIADÓ
Oldalszám: 624
ISBN: 9632223071
Jelenlegi ára: 1 400 Ft
Az aukció vége: 2013-03-21 12:37
. ANGOL- MAGYAR KÜLKERESKEDELMI SZÓTÁR - Jelenlegi ára: 1 400 Ft
Kiadás éve: 1991
Kiadó: KÖZGAZDASÁGI ÉS JOGI KÖNYVKIADÓ
Oldalszám: 624
ISBN: 9632223071
Jelenlegi ára: 1 400 Ft
Az aukció vége: 2013-03-21 12:37
. ANGOL- MAGYAR KÜLKERESKEDELMI SZÓTÁR - Jelenlegi ára: 1 400 Ft
2013. március 1., péntek
BERGON iker babakocsi - Jelenlegi ára: 30 000 Ft
Bergon használt jó állapotú óarany színű iker babakocsi macimintával
Átfordítható tolókar, bolygósított kerekek, bevásárló táskák hátul, nagy tároló rekesz, dönthető ülések külön-külön is, sportkocsivá alakítható, öt pontos biztonsági öv, lapra csukható, téliesíthető, lábzsák, esővédő fólia.
Jelenlegi ára: 30 000 Ft
Az aukció vége: 2013-03-14 11:39
. BERGON iker babakocsi - Jelenlegi ára: 30 000 Ft
Átfordítható tolókar, bolygósított kerekek, bevásárló táskák hátul, nagy tároló rekesz, dönthető ülések külön-külön is, sportkocsivá alakítható, öt pontos biztonsági öv, lapra csukható, téliesíthető, lábzsák, esővédő fólia.
Jelenlegi ára: 30 000 Ft
Az aukció vége: 2013-03-14 11:39
. BERGON iker babakocsi - Jelenlegi ára: 30 000 Ft
MoNa Mama kismama nadrág és szoknya csomag 40-42 - Jelenlegi ára: 4 990 Ft
MoNa Mama márkájú kismama szoknya és nadrágok, folt- és szakadásmentesek. Én 170 cm magas vagyok és 70-80 kg-val viseltem ezeket.
1. Vékony, lefele szűkülő világos szürke vászonnadrág magasított pamut derékrésszel, ami gumival szabályozható. Beleírt méret: XL. Állapota: bolyhosabb
2. Rózsaszín lenvászon szoknya kényelmes, gumis pamutderékrésszel. Beleírt méret: XL. Jó állapotú, csak az alsó szegélyét kell élre vasalni.
3. Leheletvékony anyagú bő farnernadrág, ideális kánikulai viselet, nagyon kényelmes. Ennek is rugalmas pamut dereka van. Beleírt méret: XL. Állapota: jó.
4. Khaki barna háremnadrág, jóganadrág. Beleírt mérete L, de inkább XL-es. Állapota: enyhén bolyhos.
Jelenlegi ára: 4 990 Ft
Az aukció vége: 2013-03-10 10:54
. MoNa Mama kismama nadrág és szoknya csomag 40-42 - Jelenlegi ára: 4 990 Ft
1. Vékony, lefele szűkülő világos szürke vászonnadrág magasított pamut derékrésszel, ami gumival szabályozható. Beleírt méret: XL. Állapota: bolyhosabb
2. Rózsaszín lenvászon szoknya kényelmes, gumis pamutderékrésszel. Beleírt méret: XL. Jó állapotú, csak az alsó szegélyét kell élre vasalni.
3. Leheletvékony anyagú bő farnernadrág, ideális kánikulai viselet, nagyon kényelmes. Ennek is rugalmas pamut dereka van. Beleírt méret: XL. Állapota: jó.
4. Khaki barna háremnadrág, jóganadrág. Beleírt mérete L, de inkább XL-es. Állapota: enyhén bolyhos.
Jelenlegi ára: 4 990 Ft
Az aukció vége: 2013-03-10 10:54
. MoNa Mama kismama nadrág és szoknya csomag 40-42 - Jelenlegi ára: 4 990 Ft
Calzedonia harisnya 1/2-es Új! - Jelenlegi ára: 1 190 Ft
Köszönöm hogy benéztél!
Calzedonia harisnyanadrág eladó! Teljesen új, bontatlan csomagolású! Mérete 1/2-es, vastagsága kb: 30 denes! Anyaga lyukacsos, tavasszal nagyon jól kihasználható! Minden kérdésre szívesen válaszolok, kérésre szívesen mérek! Nézz szét nálam, folyamatosan töltöm fel teljesen új vagy keveset használt, de nagyon jó állapotú ruháinkat, játékainkat, és minden olyan dolgot ami kihasználatlanul csak a szekrényben foglalja a helyet! Több termék vásárlása esetén a postaköltségen tudsz spórólni!
Jelenlegi ára: 1 190 Ft
Az aukció vége: 2013-03-21 09:56
. Calzedonia harisnya 1/2-es Új! - Jelenlegi ára: 1 190 Ft
Calzedonia harisnyanadrág eladó! Teljesen új, bontatlan csomagolású! Mérete 1/2-es, vastagsága kb: 30 denes! Anyaga lyukacsos, tavasszal nagyon jól kihasználható! Minden kérdésre szívesen válaszolok, kérésre szívesen mérek! Nézz szét nálam, folyamatosan töltöm fel teljesen új vagy keveset használt, de nagyon jó állapotú ruháinkat, játékainkat, és minden olyan dolgot ami kihasználatlanul csak a szekrényben foglalja a helyet! Több termék vásárlása esetén a postaköltségen tudsz spórólni!
Jelenlegi ára: 1 190 Ft
Az aukció vége: 2013-03-21 09:56
. Calzedonia harisnya 1/2-es Új! - Jelenlegi ára: 1 190 Ft
Fekete elegáns női nadrág M - Jelenlegi ára: 550 Ft
Nagyon szép, adrág, barnás bézs hajszál csíkokkal. Szerintem 38-40 lehet.
Mért adatokat figyeld kérlek!
Jelenlegi ára: 550 Ft
Az aukció vége: 2013-03-21 07:58
. Fekete elegáns női nadrág M - Jelenlegi ára: 550 Ft
Mért adatokat figyeld kérlek!
Jelenlegi ára: 550 Ft
Az aukció vége: 2013-03-21 07:58
. Fekete elegáns női nadrág M - Jelenlegi ára: 550 Ft
Baby poló 1 Ft - Jelenlegi ára: 1 Ft
Super baby feliratos póló 62-68-as
Kicsit bolyhos, de nem foltos, nem szakadt!
A terméket csak postázni tudom! Személyes átvételt nem tudok megoldani!!
Minden 1 Ft, nézd meg a többi termékmet is!!
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2013-03-09 22:50
. Baby poló 1 Ft - Jelenlegi ára: 1 Ft
Kicsit bolyhos, de nem foltos, nem szakadt!
A terméket csak postázni tudom! Személyes átvételt nem tudok megoldani!!
Minden 1 Ft, nézd meg a többi termékmet is!!
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2013-03-09 22:50
. Baby poló 1 Ft - Jelenlegi ára: 1 Ft
fürdőruha - Jelenlegi ára: 1 500 Ft
1 db fekete új fürdőruha. Már csak a második képen levő fürdőruha eladó!!
Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Az aukció vége: 2013-03-13 21:43
. fürdőruha - Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Az aukció vége: 2013-03-13 21:43
. fürdőruha - Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Fa építőkorong szett 100db - Jelenlegi ára: 3 210 Ft
Légy kreatív és építs különleges alakzatokat a nem mindennapi
építőkorongokkal. A különböző színekben pompázó kis lapokat
egymásba illesztheted a kivágásoknál, melyekből így aztán egy kész
alkotás születik meg. A 100db-os készlettel bőven lesz lehetőséged
kiélni kreativitásodat. A játék fejleszti a gyerekek fantáziáját,
formaérzékét és kézügyességét is.
A fa építőelemek mérete: 4, 5cm
Fa alkotóelemek száma: 100db
A kiváló minőségű Woodyland fajátékok mindegyike rendelkezik az ITC
Tanúsító Intézet fajátékokra vonatkozó biztonsági tanúsítványaival, így
bizonyítottan alkalmas a gyermekek motorikus, mozgásszervi
képességeinek fejlesztésére. Minden játék a legmagasabb nemzetközi
általános irányelveknek megfelelően lett tesztelve, így méltán viselik a
Biztonságos Játék titulust. Mindez garancia arra, hogy a gyermekek
nem csak kiválóan szórakozhatnak, hanem megfelelő körülmények
között fejleszthetik képességeiket is.
Jelenlegi ára: 3 210 Ft
Az aukció vége: 2013-03-20 15:51
. Fa építőkorong szett 100db - Jelenlegi ára: 3 210 Ft
építőkorongokkal. A különböző színekben pompázó kis lapokat
egymásba illesztheted a kivágásoknál, melyekből így aztán egy kész
alkotás születik meg. A 100db-os készlettel bőven lesz lehetőséged
kiélni kreativitásodat. A játék fejleszti a gyerekek fantáziáját,
formaérzékét és kézügyességét is.
A fa építőelemek mérete: 4, 5cm
Fa alkotóelemek száma: 100db
A kiváló minőségű Woodyland fajátékok mindegyike rendelkezik az ITC
Tanúsító Intézet fajátékokra vonatkozó biztonsági tanúsítványaival, így
bizonyítottan alkalmas a gyermekek motorikus, mozgásszervi
képességeinek fejlesztésére. Minden játék a legmagasabb nemzetközi
általános irányelveknek megfelelően lett tesztelve, így méltán viselik a
Biztonságos Játék titulust. Mindez garancia arra, hogy a gyermekek
nem csak kiválóan szórakozhatnak, hanem megfelelő körülmények
között fejleszthetik képességeiket is.
Jelenlegi ára: 3 210 Ft
Az aukció vége: 2013-03-20 15:51
. Fa építőkorong szett 100db - Jelenlegi ára: 3 210 Ft
CSIPKERÓZSIKA PINOKKIÓ MESEKÖNYV - Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Új meséskönyv, belvárosban átvehető. Alexndra kiadó. sok-sok képpel
Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Az aukció vége: 2013-03-20 14:58
. CSIPKERÓZSIKA PINOKKIÓ MESEKÖNYV - Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Az aukció vége: 2013-03-20 14:58
. CSIPKERÓZSIKA PINOKKIÓ MESEKÖNYV - Jelenlegi ára: 1 500 Ft
George farmernaci 80-as - Jelenlegi ára: 500 Ft
Tündéri George farmernaci
Beleírt mérete: 74-80
( 9-12 hó )
Hossza: 43cm
Belső comb: 25cm
Jelenlegi ára: 500 Ft
Az aukció vége: 2013-03-20 14:30
. George farmernaci 80-as - Jelenlegi ára: 500 Ft
Beleírt mérete: 74-80
( 9-12 hó )
Hossza: 43cm
Belső comb: 25cm
Jelenlegi ára: 500 Ft
Az aukció vége: 2013-03-20 14:30
. George farmernaci 80-as - Jelenlegi ára: 500 Ft
Burroughs, Edgar Rice - Tarzan és az Aranyváros (i - Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Cím: Tarzan és az Aranyváros (ifjúsági regény)
Szerző: Burroughs, Edgar Rice
Fordította: Tandori Dezső, Tandori Ágnes
Oldalszám: 276
ISBN: 963-423-059-8
Kiadó: Ifjusági Lap- és Könyvkiadó
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve: 1991
Kötés típusa: puha papírkötés
Leírás:
Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Az aukció vége: 2013-03-20 14:15
. Burroughs, Edgar Rice - Tarzan és az Aranyváros (i - Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Szerző: Burroughs, Edgar Rice
Fordította: Tandori Dezső, Tandori Ágnes
Oldalszám: 276
ISBN: 963-423-059-8
Kiadó: Ifjusági Lap- és Könyvkiadó
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve: 1991
Kötés típusa: puha papírkötés
Leírás:
Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Az aukció vége: 2013-03-20 14:15
. Burroughs, Edgar Rice - Tarzan és az Aranyváros (i - Jelenlegi ára: 1 500 Ft
Scharnitzky Viktor - Egyetemi felvételi feladatok - Jelenlegi ára: 950 Ft
Cím: Egyetemi felvételi feladatok matematikából (1972-1973) III. kötet (műszaki szakkönyv)
Szerző: Scharnitzky Viktor
Illusztrálta: Frigyesi Miklós, Vidéki Gusztáv
Lektorálta: Soós Paula Dr.
Oldalszám: 174
ISBN: 963-17-1145-5
Kötetszám: 8158/III.
Kiadó: Tankönyvkiadó
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve: 1975
Kötés típusa: puha papírkötés
Leírás:
Jelenlegi ára: 950 Ft
Az aukció vége: 2013-03-20 13:30
. Scharnitzky Viktor - Egyetemi felvételi feladatok - Jelenlegi ára: 950 Ft
Szerző: Scharnitzky Viktor
Illusztrálta: Frigyesi Miklós, Vidéki Gusztáv
Lektorálta: Soós Paula Dr.
Oldalszám: 174
ISBN: 963-17-1145-5
Kötetszám: 8158/III.
Kiadó: Tankönyvkiadó
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve: 1975
Kötés típusa: puha papírkötés
Leírás:
Jelenlegi ára: 950 Ft
Az aukció vége: 2013-03-20 13:30
. Scharnitzky Viktor - Egyetemi felvételi feladatok - Jelenlegi ára: 950 Ft
2 db C&A leggins, 4 db pamut póló 3év - Jelenlegi ára: 1 450 Ft
Jó állapotban lévő pamutnadrágok és pólók
A nadrágok hossza: 40 cm alján aranyos masnikkal
dereka: 23-32 cm
Pólók szintén pamutból cactus clone, george
Jelenlegi ára: 1 450 Ft
Az aukció vége: 2013-03-20 12:56
. 2 db C&A leggins, 4 db pamut póló 3év - Jelenlegi ára: 1 450 Ft
A nadrágok hossza: 40 cm alján aranyos masnikkal
dereka: 23-32 cm
Pólók szintén pamutból cactus clone, george
Jelenlegi ára: 1 450 Ft
Az aukció vége: 2013-03-20 12:56
. 2 db C&A leggins, 4 db pamut póló 3év - Jelenlegi ára: 1 450 Ft
BARIKÁDOK BUDAPEST UTCÁIN/1912 - Jelenlegi ára: 450 Ft
REMETE LÁSZLÓ : BARIKÁDOK BUDAPEST UTCÁIN/1912
Kiadás éve: 1972
Kiadó: Kossuth Könyvkiadó
Oldalszám: 283
Állapot: A VÉDŐBORÍTÓ SZAKADOZOTT
Jelenlegi ára: 450 Ft
Az aukció vége: 2013-03-20 12:30
. BARIKÁDOK BUDAPEST UTCÁIN/1912 - Jelenlegi ára: 450 Ft
Kiadás éve: 1972
Kiadó: Kossuth Könyvkiadó
Oldalszám: 283
Állapot: A VÉDŐBORÍTÓ SZAKADOZOTT
Jelenlegi ára: 450 Ft
Az aukció vége: 2013-03-20 12:30
. BARIKÁDOK BUDAPEST UTCÁIN/1912 - Jelenlegi ára: 450 Ft
Hosszú ujjú galléros fiú felső 116-os Best Way - Jelenlegi ára: 600 Ft
Formatartó, pamut felső. Szép állapotú, keveset hordtuk.
Mi nagyon szerettük.
Jelenlegi ára: 600 Ft
Az aukció vége: 2013-03-20 11:01
. Hosszú ujjú galléros fiú felső 116-os Best Way - Jelenlegi ára: 600 Ft
Mi nagyon szerettük.
Jelenlegi ára: 600 Ft
Az aukció vége: 2013-03-20 11:01
. Hosszú ujjú galléros fiú felső 116-os Best Way - Jelenlegi ára: 600 Ft
Berskha Női pulóver eladó M-es - Jelenlegi ára: 1 890 Ft
Eladó a képen látható női Berskha márkájú Női kötöt pulóver M-es méretben, nagyon szép darab, nyulik az anyaga, V-nyakú kivágással.
Jelenlegi ára: 1 890 Ft
Az aukció vége: 2013-03-20 10:42
. Berskha Női pulóver eladó M-es - Jelenlegi ára: 1 890 Ft
Jelenlegi ára: 1 890 Ft
Az aukció vége: 2013-03-20 10:42
. Berskha Női pulóver eladó M-es - Jelenlegi ára: 1 890 Ft
Kingmax DDR 2 memória Kit 4x1GB -1066mhz - Jelenlegi ára: 12 990 Ft
Eladók használt hibátlan Kingmax DDR 2-es 1GB-os 1066mhz-es memóriamodulok. Az ár a 4db-ra vonatkozik természetesen! Szeretném egyben eladni, nekem a 4db egyszerre működött a gépemben! Egyformák!
Jelenlegi ára: 12 990 Ft
Az aukció vége: 2013-03-20 09:29
. Kingmax DDR 2 memória Kit 4x1GB -1066mhz - Jelenlegi ára: 12 990 Ft
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)